chrome firefox opera safari iexplorer

У Києво-Печерській Лаврі планують ввести електронний квиток

10 жовтня 2012 о 11:35

Міністервто культури України планує ввести електронний квиток для входу натериторію Києво-Печерської Лаври. Про це під час брифінгу сказав міністр культури України Михайло Кулиняк, передає кореспонеднт УНН.

«Ми зараз плануємо вводити електронний квиток, який зніме велику частину напруги, адже не буде готівкових розрахунків за квиток», — зауважив міністр.

Він зауважив, що після введення електронного квитка ціна на відвідання Києво- Печерської Лаври не зміниться та складатиме 3 грн. «Ми її збережемо для того, аби кожна людина, яка приходить до цієї святині, могла зайти та походити територією Печерської Лаври», — зазначив він.

М.Кулиняк відзначив, що наразі триває апробація системи та висловив сподівання щодо того, що вона буде введена до кінця року.

Розділи: Суспільство

19 лютого

Інші дати
Клим Чурюмов
1937 – легендарний український астроном, першовідкривач комети Чурюмова-Герасименко та Чурюмова-Солодовнікова.
Розгорнути
Народився Костянтин Ушинський
(1824, м.Тула, Росія - 1870), визначний російський педагог українського походження, один з засновників педагогічної науки в Росії.
«Народ без народності - тіло без душі» (Костянтин Ушинський)
Розгорнути
Народилась Катерина Скаржинська
(1853, м. Лубни Полтавської обл. - 1932) - українська поміщиця, меценатка, фундаторка першого приватного краєзнавчого музею, народної школи, бібліотеки, аматорського українського театру. її коштами на Лубенщині проводилися археологічні розкопки.
Розгорнути
Народилася Марфа Паторжинська-Снага
(1899-1981), українська піаністка і педагог, заслужений діяч мистецтв України. Дружина Івана Паторжинського.
Розгорнути

Новини Дивитися всі