chrome firefox opera safari iexplorer

В селі на Київщині дитсадок відновив роботу після 10 років простою

23 січня 2011 о 12:46

Дитячий садок «Малятко» відкрили сьогодні у селі Польове Миронівського району. Через відсутність власної котельні, заклад не працював понад 10 років. Цьогоріч за кошти району і меценатів садочок відремонтувати.

Понад два десятки маленьких польовчан сьогодні вперше ступлять на поріг дитсадка. Перерізати червону стрічку приїхав губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк

Трирічна Ганночка у дитсадку сьогодні хоч і вперше, та почуває себе як удома. Вже встигла знайти подружку та обрала улюблену іграшку. Довкола іграшок тут розгортаються спражні баталії.

Як риба у воді почуває себе у садочку. Хлопець вже вирішив, чим буде тут займатися. Не обійшлося у перший день і без драм: трирічна Іринка зі сльозами на очах ховається від вихователів у татуся на руках. Більш сміливі дівчата лізуть на руки до губернатора.

Поки діти розважаються — батьки собі місця не знаходять.

Інна Тихончик, мама: «Стоїм тут, а душа там — бо переживаємо, як вони там себе ведуть і чи гуляють, чи плачуть».

Попри хвилювання — радіють: дитсадок розв'язав їм руки, тепер і на роботу можна ходити.

Мама: «Викручувались з різних ситуацій: то чоловік, то бабушки то дєдушки і тьоті і дядя — усі гляділи».

Дитсадок у селі Польовому порожнів понад десять років. Таких прикладів у області чимало.

Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: «Якщо взяти в цілому по Київщині — повірте, не десятки, а сотні диячих садочків треба відроджувати. Тому що вони були, але, нажаль, за часів попередньої влади все віддали, все позакривали. Вони не працювали, і сьогодні потрібно відродити. Віддавши дитину у садочок — дитина буде і у теплі, і дитина буде нагодована, і з дитиною займаються вихователі».

Прийматимуть до дитсадка малят від півтора до шести років. Віддати своїх дітей вже зголосилося 35 родин. У планах обласних урядників збудувати та реконструювати цьогоріч ще понад два десятки дитсадків і десять шкіл.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути