chrome firefox opera safari iexplorer

Третина українців вважає роботу високооплачуваною при зарплаті $ 3-5 тис

11 лютого 2013 о 16:29

Близько третини жителів України вважають роботу високооплачуваною при зарплаті $ 3-5 тис. на місяць.

Про це свідчать результати спільного дослідження міжнародного кадрового порталу HeadHunter (hh.ua), порталу comments.ua та тижневика «Коментарі».

«Найбільше респондентів (29%) вважають роботу високооплачуваною при зарплаті $ 3-5 тис. на місяць. Ще для 23% високий заробіток у діапазоні $ 5-10 тис. Високооплачувану роботу з зарплатою від $ 10 тис. і більше хочуть чверть опитаних (26 %). $ 1-3 тис. називають 18% респондентів. Найменш затребуваною для розкішного життя виявилася сама реалістична сума — $ 500-1000», — зазначає видання.

За словами керуючого партнера Групи компаній «Рост» Олександра Бланка, орієнтований на кар'єру і високий заробіток офісний персонал вважає ненормований робочий день нормою.

Так, заради високих зарплат опитані здатні на багато що: 22% готові покласти на вівтар заробітку грошей вихідні, 32% будуть терпіти будь-які труднощі, а 57% згодні трудитися ненормований робочий день.

Експерти вказують також, що грошові апетити українців дуже скромні — для багатьох справжнє багатство починається лише з $ 10 тисяч на місяць.

Так, чверть респондентів (26%) упевнені, що суми в $ 10 тис. цілком достатньо. Ще 24% українців готові обмежитися $ 20-50 тис. на місяць.

«Для порівняння: за стандартами банківського бізнесу США до багатих, як правило, зараховують людей, які щомісячно інвестують від одного мільйона доларів без шкоди для себе і звичного життя», — повідомив фінансовий радник Aston Financial Services Олена Бокань.

Але майже для 90% наших співвітчизників стати мільйонерами — мрія недосяжна. Варіант відповіді з сумою багатства $ 1 млн обрало всього 9% опитаних.

Джерело: Укрінформ
Розділи: Суспільство

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути