chrome firefox opera safari iexplorer

Третина українців за останній рік нікуди не виїздила зі свого населеного пункту

16 вересня 2011 о 13:32

Третина українців за останній рік нікуди не виїздила зі свого населеного пункту. Такі результати оприлюднила компанія Research & Branding Group, яка провела дослідження громадської думки населення України щодо міграційних настроїв українців, передає УНН.

Протягом останнього року 2/3 українців виїжджали за межі рідного населеного пункту: 23% — менш ніж на 100 км, 27% — на відстань 100-500 км, 19% — на відстань більш ніж 500 км.

Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю та віком. Обсяг вибіркової сукупності становив 2075 осіб. Очікувана середня помилка вибірки не перевищує 2,2%.

Як повідомляв УНН, результати цього дослідження свідчать також про те, що більшість українців не готові їхати жити за кордон. 51% українців стверджують, що вони не бажають переїжджати жити і працювати до іншої країни, а ще 8% готові при цьому агітувати іноземців переїжджати до України.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути