chrome firefox opera safari iexplorer

Києво-Могилянська академія хоче забрати Гостинний двір собі

21 лютого 2013 о 10:38

Гостинний двір потрібно передати Києво-Могилянської академії: з відповідною пропозицією НаУКМА вже звернулася до влади Києва.

Про це на зустрічі ініціативної групи «Першого грудня» до НаУКМА заявив почесний президент університету В´ячеслав Брюховецький, передає «Радіо Свобода».

«Наш план такий: ми хочемо забрати Гостинний двір у Києво-Могилянську академію. Тоді будемо робити там те, що треба. Інакше як не один вкраде, так інший. Краще, якби вдалася нам така акція», — зазначив Брюховецький.

Разом з тим він закликав усіх, кому близький такий спосіб вирішення проблеми, підтримати ініціативу.

Нагадаємо, «Укрреставрація» проводить реконструкцію Гостиного двору під торгово-офісний центр з гостьовою стоянкою. У відповідь на плани влади зробити в Гостиному дворі торговий центр та частково його перебудувати київські активісти проводять акції протесту.

Як повідомляли «Коментарі», днями біля Гостиного двору відбулися чергові зіткнення активістів з правоохоронцями. За різними даними, були затримані від 30 до 40 осіб, в тому числі і народні депутати.

Пізніше глава МВС Віталій Захарченко заявив, що на час службової перевірки інциденту від виконання посадових обов´язків відсторонений командир столичного полку «Беркуту». Разом з тим Захарченко заявив, що «є інші способи вирішення конфліктів — суди, прокуратура, однак політики вирішили привести 35 молодих людей з масками та прутами, щоб вирішувати конфліктну ситуацію».

Джерело: Коментарі
Розділи: Суспільство

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути