chrome firefox opera safari iexplorer

Біометричних паспортів поки не буде: немає грошей

26 лютого 2013 о 17:05

Найближчим часом біометричних паспортів в Україні не буде через відсутність фінансування.

Про це заявив журналістам на прес-конференції голова Державної міграційної служби Микола Ковальчук, пише «ЛігаБізнесІнформ».

Ковальчук зазначив, що для введення біометричних паспортів необхідно сформувати і запустити в роботу єдиний демографічний реєстр. Також необхідна певна технічна підготовка.

«Для всього цього потрібен час і гроші», — зазначив він.

Ковальчук повідомив, що міграційна служба підготувала проект постанови Кабміну, яким затверджується план введення біометричних паспортів до 2016 року.

«Це при нормальному фінансуванні», — додав він.

В цілому, за його словами, сума необхідна для введення біометричних паспортів коливається в межах 700 — 800 мільйонів гривень.

Він зазначив, що в поточному році жодних коштів на це ще не виділено.

Як відомо, біометричні паспорти в Україні почали діяти з 1 січня 2013 року.

Паспорт містить вбудований чіп з біометричною інформацією: фото людини, відбитки пальців і інформацію про громадянина, що міститься в чинному паспорті.

За бажанням в біометричний паспорт може бути включена додаткова інформація.

У той же час інформація біометричних паспортів вноситься до Єдиного державного демографічного реєстру — це електронна інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки, використання інформації про громадянина держави.

Оформлюються біометричні паспорти для всіх осіб, починаючи з народження (замінивши тим самим свідоцтво про народження), оновлюються кожні 10 років.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути