chrome firefox opera safari iexplorer

Зустрічаємо весну Тичинівським брунькоцвітом!

Дата події:01 березня 2013
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини у м. Києві
Більше про подію:

1 березня — астрономічний початок весни, коли за законами природи все повинно пробудитися від зимового сну. Ніжніше усміхаються жінки, привітнішими здаються промінчики сонця, пробиваються з-під снігу перші проліски, наливаються життям бруньки на деревах.

«Весна, весна, яка блакить! Який кругом прозор!
Садами ходить брунькоцвіт, а в небі — златозор» — 
писав Павло Тичина.

Саме у ці дні жінки повинні бути не лише особливо красивими, а й незвичними, оригінальними.

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини у м. Києві пропонує як жінкам, так і чоловікам для своїх улюблених пань, зробити особливу прикрасу — Тичинівський брунькоцвіт у музейних корпоративних кольорах.

Ця прикраса-ознака будь-яку жінку зробить особливою, помітною, незвичною, неповторною. Зрештою, саме по такій прикрасі ми зможемо серед сотень перехожих впізнати того, хто разом з нами вирішив от таким оригінальним чином зустріти прихід весни 2013-го року.

Брунькоцвіти виготовлятимуть у музеї-квартирі Павла Тичини у м. Києві 1 березня 2013 року (п"ятниця) з 11.00 до 20.00. У будь-який зручний для відвідувачів час брунькоцвіти допомагатимуть робити співробітники музею Павла Тичини. Супроводжуватимуть усе це дійство, звісно ж, поезії Павла Тичини про весну, про кохання.

Зустрінемося?

26 грудня

Інші дати
Народився Євген Плужник
(1898, с.Кантемирівка, нині - Росія – 1936) – український письменник, поет, драматург, перекладач. Автор поетичних збірок «Дні», «Рання осінь», «Рівновага», роману «Недуга», п»єс «Просефор Сухораб», «У дворі на передмісті»
«Але ж пливуть, минають літа... Час і горами двига. ...І сум не такий, і радість не та... І тільки незмінна книга!» (Євген Плужник)
Розгорнути
Народився Володимир Владко
(1900, м. Санкт-Петербург - 1974) - український письменник-фантаст, автор повістей "Чудесний генератор", "Позичений час", "Фіолетова загибель", збірки "12 оповідань", "Сивий капітан", "Залізний бунт" та ін.
Розгорнути