chrome firefox opera safari iexplorer

«Проект Івасюк»: у Львові пройдуть ще два додаткові концерти

28 лютого 2013 о 08:50

У Львові, у зв’язку з ажіотажем, відбудуться ще два додаткові прем’єрні концерти «Проекту Івасюк». За словами організаторів, ця мистецько-музична подія відбудеться 4 і 5 березня о 18.00 та о 20.00 у Львівській опері, повідомляє ZIK. 

«Останні два тижні до нас надходять численні дзвінки, а у касах «ОТ-ОТ» активно розбирають квитки на прем’єру «Проект Івасюк». У місті наростає увага та певний ажіотаж навколо Івасюка. Думаю, це результат якогось певного «голоду» на українську музику та пісні. Спочатку у нас були певні переживання, як це виглядатиме в поєднанні естрадно-симфонічного оркестру, хорової капели та естрадних виконавців. Але спостерігаючи за репетицією, стало зрозуміло, що це органічне поєднання. Переконаний, що цей проект буде не тільки музичним, а й значно ширшим із залученням видавців, художників та інших митців», – повідомив Андрій Сидор, організатор прем’єри «Проект Івасюк».

Пісні всесвітньо відомого українського композитора та поета прозвучать у новій інтерпретації академічної капели «Трембіта» та зірок української сцени.

Як зазначив музичний продюсер «Проекту Івасюк» Микола Кулик, до проекту долучились найкращі українські виконавці, які мають великі та серйозні напрацювання.

«Організатори цієї події намагалися підібрати учасників, які б ідентифікувалися з музикою Володимира Івасюка. Так і з’явилися: «Піккардійська терція», Павло Табаков, Наталка Карпа, Софія Федина, Оксана Муха. Не щодня у нашому улюбленому місті Лева відбувається така сильна подія, як «Проект Івасюк». Думаю, львів’янам буде дуже цікаво послухати музику Івасюка, яку інтерпретовано різними спектрами, різними палітрами, талантом виконавців. Я вважаю, «Проект Івасюк» – суспільно актуальний та потрібний. Мабуть, сьогодні, як ніколи, українцям потрібно розвивати свою музику, бо це є наше життя, наша культура».

Нагадаємо, прем’єра «Проекту Івасюк» відбудеться з нагоди 64-річчя від дня народження Володимира Івасюка.

ivasiukЗамовлення квитків телефонами: 235-53-32, 242-36-31 та в мережі квиткових кас «ОТ-ОТ».

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути