chrome firefox opera safari iexplorer

«Проект Івасюк»: у Львові пройдуть ще два додаткові концерти

28 лютого 2013 о 08:50

У Львові, у зв’язку з ажіотажем, відбудуться ще два додаткові прем’єрні концерти «Проекту Івасюк». За словами організаторів, ця мистецько-музична подія відбудеться 4 і 5 березня о 18.00 та о 20.00 у Львівській опері, повідомляє ZIK. 

«Останні два тижні до нас надходять численні дзвінки, а у касах «ОТ-ОТ» активно розбирають квитки на прем’єру «Проект Івасюк». У місті наростає увага та певний ажіотаж навколо Івасюка. Думаю, це результат якогось певного «голоду» на українську музику та пісні. Спочатку у нас були певні переживання, як це виглядатиме в поєднанні естрадно-симфонічного оркестру, хорової капели та естрадних виконавців. Але спостерігаючи за репетицією, стало зрозуміло, що це органічне поєднання. Переконаний, що цей проект буде не тільки музичним, а й значно ширшим із залученням видавців, художників та інших митців», – повідомив Андрій Сидор, організатор прем’єри «Проект Івасюк».

Пісні всесвітньо відомого українського композитора та поета прозвучать у новій інтерпретації академічної капели «Трембіта» та зірок української сцени.

Як зазначив музичний продюсер «Проекту Івасюк» Микола Кулик, до проекту долучились найкращі українські виконавці, які мають великі та серйозні напрацювання.

«Організатори цієї події намагалися підібрати учасників, які б ідентифікувалися з музикою Володимира Івасюка. Так і з’явилися: «Піккардійська терція», Павло Табаков, Наталка Карпа, Софія Федина, Оксана Муха. Не щодня у нашому улюбленому місті Лева відбувається така сильна подія, як «Проект Івасюк». Думаю, львів’янам буде дуже цікаво послухати музику Івасюка, яку інтерпретовано різними спектрами, різними палітрами, талантом виконавців. Я вважаю, «Проект Івасюк» – суспільно актуальний та потрібний. Мабуть, сьогодні, як ніколи, українцям потрібно розвивати свою музику, бо це є наше життя, наша культура».

Нагадаємо, прем’єра «Проекту Івасюк» відбудеться з нагоди 64-річчя від дня народження Володимира Івасюка.

ivasiukЗамовлення квитків телефонами: 235-53-32, 242-36-31 та в мережі квиткових кас «ОТ-ОТ».

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути