chrome firefox opera safari iexplorer

До кінця року у всіх київських школах з'явиться інтернет

13 березня 2013 о 11:10

До початку нового навчального року всі столичні школи підключать до інтернету. Гроші на це виділили з міського бюджету.

«До 1 вересня ми плануємо охопити до 100% всіх шкіл. Десь ми прокладаємо оптоволокно, десь встановлюємо технологію Wi-Fi. У школах, де є інтернет, ми проведемо модернізацію для того, щоб він був більш швидкісними», — заявив голова КМДА Олександр Попов, пише газета «Сегодня».

У той же час у Київраді скептично оцінюють плани влади. «Щоб обладнати міські школи якісним інтернетом, потрібні величезні інвестиційні вкладення, а таких грошей у держбюджеті немає. При цьому потрібно враховувати, що „шкільний інтернет“ вузькоцільовий, і не кожен провайдер захоче цим займатися (необхідно закрити доступ дітям на багато сайтів, наприклад, для дорослих. — ред.). Тобто, щоб обіцянки міськвлади до першого вересня стали реальністю, має трапитися диво», — заявив депутат Київради, секретар комісії з питань освіти і науки Олексій Давиденко.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути