chrome firefox opera safari iexplorer

На 5% зменшилася кількість росіян, які позитивно ставляться до України

10 квітня 2013 о 12:16

За перші три місяці 2013 року на 5% зменшилася кількість росіян, які позитивно ставляться до України. Про це свідчать результати соціологічного опитування Левада-Центру, результати якого має в своєму розпорядженні агентство УНІАН.

На запитання: «Як Ви загалом ставитеся зараз до України?», у березні відповіли «Дуже добре» 8% (у січні — 10%), «В основному добре» — 61% (у січні – 64%). Водночас «в основному погано» ставилися до України в березні — 19% (у січні – 16%), «дуже погано» — 3% (у січні — 2%). Важко відповісти 9% опитаних як у березні, так і в січні 2013 року.

Згідно з даними дослідження, росіяни також стали гірше ставитися до США, Євросоюзу й навіть Білорусі. Опитування проводилося 22-25 березня за репрезентативною всеросійською вибіркою міського й сільського населення.

В ньому взяли участь 1601 людина віком 18 років і старше в 130 населених пунктах 45 регіонів РФ. Розподіл відповідей наводиться у відсотках від загального числа опитаних разом із даними попередніх опитувань. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%.

Розділи: Суспільство

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути