chrome firefox opera safari iexplorer

Через зсуви у Києві оголошено надзвичайну ситуацію

11 квітня 2013 о 16:32

У Києві постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки визнала ситуацію на шести зсувонебезпечних територіях надзвичайною ситуацією місцевого рівня.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні комісії, присвяченій питанням виникнення зсувів грунту та їх ліквідації, пише УНІАН.

Як повідомив начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій Сергій Рюмшин, на сьогодні в Києві виявлено 120 місць, які потребують нагляду з точки зору можливих зсувів.

З них на 28-ми вже здійснюється щоденний контроль і ведуться відповідні роботи, зокрема, на вулицях Воздвиженська, Боричів узвіз тощо.

«Таких точок сьогодні, у яких ми пропонуємо визнати надзвичайний стан і негайно вжити заходів з ліквідації наслідків зсувів, і більше того, провести капітальні роботи, які забезпечать в майбутньому попередження таких випадків, як в цьому році, – це 10 об’єктів», – сказав Рюмшин.

Щодо ситуації на цих територіях комісія заслухала доповідь директора комунального підприємства «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» (СУПР).

За результатами обговорення питання вирішено надати статус надзвичайної ситуації місцевого рівня шести об’єктам і ще на чотирьох визнано наявність проблем, але не вбачається необхідним оголошувати НС.

Таким чином, до переліку об’єктів, на яких буде зосереджена першочергова увага фахівців, увійшли: схили біля озера Глинка; житлові садиби по вулиці Академіка Ушакова, 22, 24, 26; приватний будинок по вулиці Академіка Кащенка, 154; Батиєва гора в районі перехрестя вулиць Локомотивної та Краснодонської; Батиєва гора на перехресті вулиць Провідницька та Радісна; приватний будинок в Учбовому провулку, 7.

Як відомо, за даними на 8 квітня, у Києві було зафіксовано 18 зсувів грунту.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути