chrome firefox opera safari iexplorer

У 52% українських компаній преміюють співробітників

23 квітня 2013 о 11:52

У половині українських компаній прийнято преміювати своїх співробітників.

Про це Корреспондент.biz повідомили в кар'єрному порталі rabota.ua. За даними опитування, в 46% випадків українців не балують бонусними виплатами, і ще 4% українців повідомили, що не знають про таку практику в компанії.

У більшості випадків (30%) розмір премії дорівнює десятій частині реального окладу співробітника. У 27% випадків премія становить 10-25% від зарплати, а в кожному четвертому випадку може досягати і половини місячного заробітку.

Кожен десятий респондент, який отримував на своєму місці роботи премію, повідомив, що її розмір перевищує 75% від окладу.

Примітно, що в більшості українських компаній (52%) преміюються співробітники офіційно, тобто бонусні гроші отримують у рахунок офіційної зарплати. У кожній третій компанії премію співробітники отримують «в конверті», а в 7% випадків — частина премії нараховується в як офіційний оклад, а решта виплачується «на руки».

46% українців зазначили, що у них на роботі премії виплачуються співробітнику за умови його відмінної, зразкової роботи. 42% українців отримують премії як бонуси за принесений компанії прибуток. У кожній п'ятій компанії преміювати співробітників прийнято з нагоди великих свят.

Раніше Корреспондент.biz писав, що український ринок праці потребує робітників, пропонуючи високі зарплати.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути