chrome firefox opera safari iexplorer

Київ у травні вводить пластикову туристичну картку знижок «Сіti Card»

24 квітня 2013 о 13:11

У травні Київ введе пластикову міську туристичну картку лояльності, яка надає численні привілеї та переваги туристам.

Про це повідомив керівник проекту «Сіti Card» в Україні Ігор Гриус.

«10-15 травня Київ введе туристичну пластикову картку «Сіti Card», яка буде продаватися у всіх туристичних місцях Києва, в аеропортах та вокзалах», — повідомив Гриус.

За його словами, до кожної картки буде додаватися буклет-путівник із головними визначними пам'ятками та музеями, ресторанами і готелями.

Керівник проекту повідомив, що завдяки цій картці туристи зможуть отримати знижки на проживання в готелях Києва від 10-ти до 20%, в ресторанах — від 10-ти до 30-ти та 10% — на проїзд у таксі та безкоштовний вхід до всіх музеїв Києва з можливістю отримати безкоштовні англомовні екскурсі.

До партнерів проекту наразі увійшли 70 організацій, 30 з яких будуть працювати для туристів безкоштовно.

Ігор Гриус також повідомив, що Київ стане першим містом, яке введе таку карточку. Компанія планує запустити аналогічні проекти в Одесі та Львові.

Як зазначив Дмитро Колос, директор товариства «Айлес Сіті кард» — компанії, яка здійснює в Україні цей проект, така карточка є «світовим знаком якості, бо туристи знають, що там приймають участь перевірені заклади, які надають туристам комфорт і якісний сервіс». За словами Колоса, такою карткою користуватися престижно.

У свою чергу, начальник управління туризму КМДА Тетяна Слишик зауважила, що зазначений проект проходить під егідою міської влади. Завдяки такій карточці Київ планує утримати минулорічні позиції відвідування іноземних туристів — 2 млн 800 тис. осіб.

На прес-конференції повідомили, що картки будуть продаватися і в режимі он-лайн, завдяки чому іноземний турист може заздалегідь забронювати в Києві готель. Картка терміном на три дні коштуватиме 200 гривень. На 7 днів — від 300 до 400 гривень.

Анастасія Кришньовська

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути