chrome firefox opera safari iexplorer

25 квітня — місячне затемнення, яке триватиме три дні

25 квітня 2013 о 15:10

У четвер, 25 квітня, — місячне затемнення, яке триватиме три дні. Спочатку затемнення буде частковим, а потім повним. Місяць почне виходити у напівтінь о 20-й годині 3 хвилини. Фаза „Повний місяць” стартує о 22-й годині 58 хвилин за київським часом, пише Високий замок.

Як розповіла астролог Марина Курсанова, під час затемнення в силу вступає Сатурн, який спричинить магнітні бурі. Розслабитися можна лише у неділю, 28 квітня, коли затемнення завершиться. “Протистояння Сонця і Сатурна триватиме три дні, — каже експерт. — Деякі люди впадуть у депресію, особливо жінки. Місячне затемнення вплине на душевний і фізичний стан людей”.

Пані Курсанова вважає, що місячне затемнення — не найкращий час для відвертих розмов з родичами, начальством на роботі, звернень до державних установ. Не можна влаштовуватися на нову роботу, починати власну справу.

Такі серйозні справи варто відкласти на тиждень. Якщо запланували операції на серці чи хребті — відмовтеся. “У період місячного затемнення болітиме спина, горло, ломитимуть суглоби, — зазначає Марина Курсанова. — Не буде особливих успіхів і на роботі: стомлення від рутини, колеги “підсунуть свиню”.

Як пережити місячне затемнення? Астролог радить жінкам емоційно не реагувати на різні робочі моменти, життєві ситуації. “Наскільки вони спокійно все сприйматимуть, настільки добре у них розвиватимуться взаємини з чоловіками, — зазначає Марина Курсанова. — Не робіть різких кроків до розірвання стосунків, бо будуть конфліктні ситуації”.

Особливі поради — для бізнесменів. Не витрачайте на проекти великих сум, бо матимете борги аж до кінця травня! З іншого боку, в ділових людей можуть з’явитися нові вигідні знайомства.

“Не можна підписувати важливі документи, призначати зустрічі з діловими партнерами, — радить пані Курсанова. — У період місячного затемнення можете отримати повідомлення про неоплачені рахунки, борги. Гроші потрібно повернути, а то застрягнете в борговій ямі до кінця року. Не можна вирушати у закордонні поїздки. Вони будуть складними. Це стосується насамперед жінок. Їм краще піти у СПА-салон, зробити маски на обличчя”.

Розділи: Довкілля

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути