chrome firefox opera safari iexplorer

НСК «Олімпійський», «Палац спорту» та «Арену Львів» передали Мінмолодьспорту

07 травня 2013 о 16:44

Кабінет Міністрів України передав до сфери управління Міністерства молоді та спорту цілісні майнові комплекси державних підприємств «Національний спортивний комплекс «Олімпійський», «Палац спорту» та «Арена Львів».

Про це йдеться у постанові уряду від 24 квітня, пише ZIK.

Відтак, підприємства перейшли із сфери управління Нацагентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів до міністерства.

Мінмолодьспорту доручено забезпечити підготовку проектів законодавчих актів, спрямованих на подальший розвиток і функціонування даних підприємств.

Нагадаємо, ІA ZIK раніше повідомляла, що уже є напрацьована постанова Кабінету Міністрів України, в якій йдеться про передачу стадіону «Арена Львів» до сфери управління Міністерства молоді та спорту. Про це повідомив начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода.

Щодо того, чи пришвидшить таке рішення завершення будівництва стадіону та вирішення питання щодо відшкодування боргів, Юрій Майборода зауважив: «Думаю, що так, оскільки будуть передбачені кошти на завершення цих робіт. І голова ЛОДА докладав зусиль у цьому плані – щоб були передбачені ці кошти. Це вже буде гарантія того, що держава утримуватиме стадіон. Принаймні, найближчим часом. Як далі розвиватимуться події – зараз важко сказати. Але, на мою думку, все-таки потрібна футбольна команда, яка б загосподарювала цей стадіон. Тоді до нього можна додавати інші можливості – проведення різних заходів».

Однак, з його слів, коли зараз ще вирішується питання щодо переходу ФК «Карпати» на «Арену Львів», держава «підставляє тут плече».

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути