chrome firefox opera safari iexplorer

Поштові індекси невдовзі можуть відійти у минуле

04 липня 2013 о 10:02

Традиційні поштові індекси можуть невдовзі назавжди відійти у минуле. Про це пише британська газета Daily Mail, розповідаючи про нову послугу What3words.

Її творці заявляють, що потрібну адресу будь-якої точки на Землі вона допомагає визначити за секунди і з точністю до двох метрів.

Розробники What3words розділили поверхню нашої планети на 57 трильйонів квадратів і кожному присвоїли унікальну адресу, яка складається лише з трьох англійських слів.

Визначати адресу допоможе комп’ютер або мобільний телефон з відповідним програмним забезпеченням. Ця послуга платна – вона коштує 99 пенсів на рік.

Джерело: Укрінформ
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути