chrome firefox opera safari iexplorer

З Національної опери звільнили Дениса Матвієнко

08 липня 2013 о 11:30

Зірка світового балету Денис Матвієнко офіційно розірвав стосунки з Національно оперою України. Як повідомляє прес-служба фонду Дениса Матвієнка, директор театру Петро Чуприна підписав заяву танцівника про звільнення прямо на вулиці. Перед входом в театр. Для цього йому вистачило 5 хвилин.

«Я на два дні приїхав до Києва з особистих питань і вирішив сполучити свій приїзд зі звільненням з театру, — коментує Денис Матвієнко. — хотілося б поставити крапку у співпраці з Національною оперою України. У мене немає ніякого бажання переступати поріг цього театру, не кажучи вже про те, щоб виходити на цю сцену. Це вже мій третій відхід з театру. Але вперше мені підписали заяву прямо на вулиці. Цей факт красномовно багато про що говорить».

Слідом за Денисом Матвієнком з національної опери ідуть інші молоді танцівники. З квітня 2013 року театр залишили сім танцівників. Серед місць, куди перейшли танцівники немає жодного українського театру. За словами артистів, така плинність кадрів — це тільки початок. Ще мінімум десять артистів балету збираються на кастинг в інші театри. А оскільки кістяк трупи складає 100 людей. Це майже 20 відсотків від її складу.

Нагадаємо, в кінці березня стало відомо, що Денис Матвієнко насправді не був художнім керівником балетної трупи Національної опери і півтора роки рахувався там лише як соліст балету. Під керівництвом Дениса Матвієнка в театрі було поставлено 5 одноактних балетів і один повнометражний балет «Баядерка», який на запрошення Матвієнка ставила Наталя Макарова.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути