chrome firefox opera safari iexplorer

З Національної опери звільнили Дениса Матвієнко

08 липня 2013 о 11:30

Зірка світового балету Денис Матвієнко офіційно розірвав стосунки з Національно оперою України. Як повідомляє прес-служба фонду Дениса Матвієнка, директор театру Петро Чуприна підписав заяву танцівника про звільнення прямо на вулиці. Перед входом в театр. Для цього йому вистачило 5 хвилин.

«Я на два дні приїхав до Києва з особистих питань і вирішив сполучити свій приїзд зі звільненням з театру, — коментує Денис Матвієнко. — хотілося б поставити крапку у співпраці з Національною оперою України. У мене немає ніякого бажання переступати поріг цього театру, не кажучи вже про те, щоб виходити на цю сцену. Це вже мій третій відхід з театру. Але вперше мені підписали заяву прямо на вулиці. Цей факт красномовно багато про що говорить».

Слідом за Денисом Матвієнком з національної опери ідуть інші молоді танцівники. З квітня 2013 року театр залишили сім танцівників. Серед місць, куди перейшли танцівники немає жодного українського театру. За словами артистів, така плинність кадрів — це тільки початок. Ще мінімум десять артистів балету збираються на кастинг в інші театри. А оскільки кістяк трупи складає 100 людей. Це майже 20 відсотків від її складу.

Нагадаємо, в кінці березня стало відомо, що Денис Матвієнко насправді не був художнім керівником балетної трупи Національної опери і півтора роки рахувався там лише як соліст балету. Під керівництвом Дениса Матвієнка в театрі було поставлено 5 одноактних балетів і один повнометражний балет «Баядерка», який на запрошення Матвієнка ставила Наталя Макарова.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Новини культури

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути