chrome firefox opera safari iexplorer

Соціологи: українські сім'ї хочуть мати мінімум двох дітей

25 липня 2013 о 14:55

Українські сім'ї, незважаючи на несприятливу економічну ситуацію в країні, хочуть мати, мінімум, двох дітей.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила директор Департаменту статистики населення і адміністративно-територіального устрою Державного комітету статистики Любов Стельмах під час круглого столу «Результати Мультиіндикаторного кластерного обстеження домогосподарств — 2012» сьогодні у Києві.

«Приємне те, що ростуть репродуктивні установки населення. Тобто, незважаючи на складний економічний стан сімей в Україні, все ж таки сім'ї хочуть мати, як мінімум, двох дітей», — повідомила Стельмах.

Соціолог також повідомила, що в Україні, порівняно з 2007 роком, скоротилася кількість абортів і збільшилася кількість населення, яке регулярно користується контрацептивами. При цьому незадоволеність засобами захисту в Україні становить майже 5%.

Директор Інституту демографії і соціальних досліджень НАН України Ела Лібанова повідомила, що в Україні збільшилася кількість дівчат, які палять, у віці 20-24 років, при цьому, порівняно з 2007 роком, трохи зменшилася кількість жінок, які вживають алкоголь.

Такі результати соціологи отримали в результаті загальнонаціонального дослідження «Мультиіндикаторне кластерне обстеження домогосподарств» (МІКС), проведеного за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ і за участі Держкомстату, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики, Інституту демографії і соціологічних досліджень.

Дослідження проводилося з вересня 2012 року, а офіційні результати будуть представлені у вересні-жовтні 2013 року.

Крім того, організатори дослідження повідомили, що МІКС проводиться у більш як 100 країнах світу. На сьогодні свої звіти презентували Молдова, Казахстан, Білорусь.

Довідка УНІАН. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером у захисті прав та інтересів дітей. Фонд працює в більш як 190 країнах світу для захисту і підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути