chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні стає все менше і менше здорових людей

02 серпня 2013 о 15:06

В Україні офіційно займаються спортом тільки 500 тисяч людей. Українці майже не займаються спортом. В Україні стає все менше і менше здорових людей, і чи не 1% з усього населення може похвалитися своїм здоров'ям.

Як пише журнал Фокус, дослідження Світового банку показало, що понад 40% людей у віці від 18 до 65 років мають як мінімум одне хронічне захворювання. При цьому за даними дослідження Gfk Ukraine, 45% українців вважають, що мають «відмінне» і «хороше» здоров'я.

Примітно, що середньостатистичний дорослий за місяць споживає 2 упаковки ліків, з'їдає 4-5 кілограм солодощів, випиває 7-10 літрів пива, викурює 15-20 пачок сигарет, проходить менше 120 кілометрів, лягає спати після опівночі і відводить сну менше 8 годин. «Стереотипні звички в моделі поведінки, які визначають життя 90% населення, руйнують здоров'я», — зазначають психологи.

Водночас, за словами головлікаря медичного центру «Олгерд» Петра Кучеренка, бути здоровим при такому способі життя неможливо, оскільки до 30-40 років всі ресурси організму вичерпуються. При цьому, як зазначають психологи, для суспільства, в якому здорові люди є винятком, хвороба є нормою.

Зазначимо, що згідно з офіційною статистикою, в Україні бойовими мистецтвами займаються до 300 тисяч осіб, а фітнесом — приблизно ще 200 тисяч. Отже, тільки півмільйона українців регулярно займаються спортом. Як повідомлялося раніше, людей лікуватимуть розчинними в організмі чіпами. Учені розробили прилади, які здатні розчинятися у воді без залишку.

Джерело: ТСН
Розділи: Спорт в Україні

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути