chrome firefox opera safari iexplorer

Послуги поштового зв'язку з 1 вересня подорожчали на 15%

02 вересня 2013 о 11:29

З 1 вересня 2013 року в Україні набули чинності нові Граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв'язку , якими передбачено підвищення тарифів на ряд послуг поштового зв'язку в середньому на 15%.

Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ). 

Так, розмір змін тарифів на пересилання посилок без оголошеної цінності в межах області і в межах України становить у середньому 15% (за посилку та за кожний кілограм). У той же час не буде змінено тарифи на пересилання в межах України листів та поштових карток і бандеролей масою до 2 кг, у тому числі замовних, і тарифи на пересилання в інші держави секограм, листів, поштових карток вагою понад 50 г. і простих бандеролей.

Також в Україні будуть скореговані тарифи на міжнародні пересилання поштової картки та листи масою до 20 г. і понад 20 г. до 50 г. і тарифи за пересилання посилок без оголошеної цінності, вартість яких буде залежати від напрямку. 

У НКРЗІ також відзначили, що з урахуванням світового досвіду нові тарифи передбачають зміну рівня знижки — з 20% до 40 % , яка може надаватися оператором користувачам на послуги поштового зв'язку (але не нижче собівартості). 

Також комісія вважає «доцільним скасувати або об'єднати деякі тарифи» , в т.ч.: тарифи на пересилання пріоритетних посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг в межах України, оскільки за термінами обробки, перевезення, доставки послуги, з пересилання пріоритетних посилок і звичайних посилок з додатковим сервісом «кур'єрська доставка» тотожні ; тарифи на пересилання простої бандеролі вітчизняної продукції книговидавництва до 100 г. включно і понад 100 до 250 г, тому що середня вага однієї книги — 250-500 г, і тому недоцільно використовувати тарифи на пересилання простих бандеролей з продукцією книговидавництва масою до 100 г. включно; об'єднати тарифи на пересилання в інші держави простий поштової картки з тарифами на пересилання простого листа масою до 20 г. на тому підставі , що технологічний процес надання послуг з пересилання такої кореспонденції, а саме прийняття, оброблення та доставка (вручення ), є однаковим . 

Довідка. НКРЗІ є колегіальним органом державного регулювання у сфері телекомунікацій, інформатизації, користування радіочастотним ресурсом та надання послуг поштового зв'язку . Здійснює повноваження органу ліцензування, дозвільного органу, регуляторного органу та органу державного нагляду у галузі зв'язку. Підпорядковується Президенту України, підзвітна ВР. НКРЗІ складається з Голови та шести членів комісії, які призначаються на посади Президентом України.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути