chrome firefox opera safari iexplorer

Українські виші не потрапили у ТОП-400 міжнародного рейтингу вищих навчальних закладів

10 вересня 2013 о 14:30

Українські виші не потрапили у ТОП-400 міжнародного рейтингу вищих навчальних закладів, складеним британською компанією QS Quacquarelli Symonds, опинившись у блоці 400+. Відтак, Національний університет ім. Шевченка потрапив у п'яту сотню рейтингу кращих вузів, КПІ — у шосту, так само як і Донецький національний університет.

Перші рядки авторитетного рейтингу, автори якого аналізують більше семи сотень вишів світу, зайняли традиційно вищі навчальні заклади Великобританії і США.

Очолив рейтинг найкращих університетів світу за версією QS Массачусетський технологічний інститут. На другому місці Гарвард ( США ). Кембридж ( Великобританія ), що займав перше місце протягом кількох років, став третім. Також до десятки увійшли Університетський коледж Лондона, Оксфорд (Великобританія ), Королівський коледж ( Великобританія ), Єльський університет, університет Чикаго, Прінстонський університет і Каліфорнійський технологічний інститут.

Американо-британську гегемонію в топ-20 вдалося порушити тільки двом країнам — Швейцарії і Канаді. Вища технічна школа Цюріха зайняла 12 -е місце, а Федеральна політехнічна школа Лозанни забралася на 19-у сходинку, університет Торонто отримав 17-е місце.

При складанні рейтингу університетів світу QS оцінює вузи за шістьма критеріями. Основним критерієм є репутація в академічному середовищі, також оцінюється ставлення роботодавців до випускників університету, цитованість публікацій співробітників вишу, співвідношення кількості викладачів і студентів, а також відносна чисельність в університеті іноземних викладачів і студентів.

Нагадаємо, Міністерство освіти склало рейтинг вищих навчальних закладів за результатами їх діяльності 2012 року.

Рейтинг складається із топ-10 класичних університетів, технічних університетів, вишів у сфері «Технології, будівництво та транспорт», «Педагогічні, гуманітарні, фізичне виховання та спорт», «Культура, мистецтво, дизайн», «Охорона здоров’я», «Аграрні», «Економіка, фінанси, управління, підприємництво», «Право, правоохоронна діяльність, цивільний захист, безпека життєдіяльності».

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Новини освіти

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути