chrome firefox opera safari iexplorer

Більшість киян хоче виборів у столиці якнайшвидше

19 вересня 2013 о 16:22

Понад 61% киян хочуть якнайшвидшого проведення виборів у столиці.

Про це свідчать дані опитування, проведеного КМІС на замовлення Комітету виборців України.

Повністю підтримують якнайшвидше проведення виборів 48%, скоріше підтримують — 17,8%. Проведення виборів мера і Київради у 2015 році підтримують лише 12,6%.

При цьому, за словами голови КВУ Олександра Черненка, у Києві буде «нереально висока явка».

Так, точно прийдуть на вибори 53,3%, скоріше так — 28,3%, точно ні – 8%, скоріше ні – 6,1%, не знають – 6,1%.

50,8% вважають, що перешкоджає виборам президент, 48,2% — що перешкоджає парламентська більшість, 19,1% — голова КМДА, 12,7% — міська рада, 9% — опозиція.

«Всім зрозуміло, що вибори не проводяться, бо в кандидата влади немає рейтингу, і його хочуть якось накачати. Але опитування свідчить, що з кожним днем проволочки влада втрачає рейтинг все більше», — зазначив Черненко.

КВУ не питав, чому кияни не виходять на вулицю з міркувань, « а чому вони мають це вимагати на вулиці, якщо ці вибори і так мають призначати».

Дослідження проводили з 27 серпня по 9 вересня 2013 року методом особистого інтерв‘ю та методом телефонного опитування. Статистична похибка не перевищує 2.9%.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути