chrome firefox opera safari iexplorer

Острозька академія – вдруге в Книзі рекордів України

01 жовтня 2013 о 17:06

Національний університет «Острозька академія» вже вдруге потрапив до Книги рекордів України. У рамках святкування Дня університету студенти, викладачі та гості свята організували «Поетичний марафон на основі творчості Тараса Шевченка» – 2 100 учасників акції одночасно читали вірші великого Кобзаря. Представник Національного проекту «Книга рекордів України» у Рівненській області Олександр Шустерук зафіксував рекорд України у категорії «Масові заходи» і вручив диплом, що підтверджує досягнення і є свідченням загального визнання.

«Острог – місто рекордів. Пам’ятаєте, як нещодавно ви вшановували українську пісню і її історію? Сьогодні ж ваша креативність і ваш патріотизм знайшли своє відображення в іншому проекті», – зауважив Олександр Шустерук.

Варто зазначити, що ця масштабна акція приурочена до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Студенти усіх факультетів Острозької академії продовжили поетичний марафон символічним танцювальним номером, під час якого виклали на академічному стадіоні «живий» портрет українського генія.

«Щороку наші студенти проводять заходи всеукраїнського рівня. А сьогоднішню акцію можна взагалі вважати міжнародною, адже у ній взяли участь представники молодіжної обмінної програми «Канада.Світ.Молодь», які приїхали з різних куточків американського континенту, – говорить ректор Острозької академії Ігор Пасічник. – Я сподіваюся, що наш поетичний марафон започаткує своєрідну хвилю таких масових читань творів Шевченка в усій Україні».

Ігор Пасічник також поділився планами Острозької академії на майбутнє: наступного року – в Книгу рекордів Гіннеса.

Джерело: День
Розділи: Новини культури

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути