chrome firefox opera safari iexplorer

Острозька академія співпрацюватиме з Варшавським університетом

30 січня 2013 о 10:43

Національний університет «Острозька академія» уклав угоду про співпрацю з Варшавським університетом – одним з найпрестижніших навчальних закладів Польщі.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Острозької академії, угоду, яка діятиме впродовж п’яти років з можливістю її автоматичного продовження, підписав у Варшаві ректор Острозької академії професор Ігор Пасічник.

Ця угода передбачає обмін студентами та викладачами між навчальними закладами, спільні наукові дослідження, проекти. Також навчальні заклади проводитимуть спільні конференції, семінари, круглі столи, обмінюватимуться науковою інформацією, матеріалами, публікаціями.

Угода також передбачає співпрацю з магістерською програмою «Студії Східні», по якій відтепер зможуть навчатися студенти «Острозької академії».

Довідка УНІАН. Варшавський університет — один з найбільших державних вищих навчальних закладів Польщі, який заснований 19 листопада 1816 року. Навчання в університеті охоплює 80 навчальних програм, понад 100 спеціальностей та спеціалізацій. В університеті навчається майже тисяча іноземних студентів з 70 країн.

Розділи: Новини освіти

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути