chrome firefox opera safari iexplorer

Острозька академія співпрацюватиме з Варшавським університетом

30 січня 2013 о 10:43

Національний університет «Острозька академія» уклав угоду про співпрацю з Варшавським університетом – одним з найпрестижніших навчальних закладів Польщі.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Острозької академії, угоду, яка діятиме впродовж п’яти років з можливістю її автоматичного продовження, підписав у Варшаві ректор Острозької академії професор Ігор Пасічник.

Ця угода передбачає обмін студентами та викладачами між навчальними закладами, спільні наукові дослідження, проекти. Також навчальні заклади проводитимуть спільні конференції, семінари, круглі столи, обмінюватимуться науковою інформацією, матеріалами, публікаціями.

Угода також передбачає співпрацю з магістерською програмою «Студії Східні», по якій відтепер зможуть навчатися студенти «Острозької академії».

Довідка УНІАН. Варшавський університет — один з найбільших державних вищих навчальних закладів Польщі, який заснований 19 листопада 1816 року. Навчання в університеті охоплює 80 навчальних програм, понад 100 спеціальностей та спеціалізацій. В університеті навчається майже тисяча іноземних студентів з 70 країн.

Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути