chrome firefox opera safari iexplorer

У Книзі рекордів України зареєстрували глиняне видання

14 червня 2012 о 13:27

Колекція українських рекордів поповнилася незвичним експонатом – печерною газетою. Ні, це не знахідка археологів, а оригінальна задумка, яку втілили у життя кримські журналісти.

Тепер туристи, які спускатимуться у печеру «Ялтинську» на Ай-Петрі, матимуть не лише на що подивитися, а й що почитати...

Та тільки читати доведеться не слова, а малюнки. Печерну газету «зваяли» у вигляді глиняних табличок (глину взяли з тієї ж печери) із а-ля наскальними зображеннями, пише Високий замок.

Підкоривши Книгу рекордів України, «печеровидавці» вже подумують про заявку до Гіннессівської книги.

Розділи: Суспільство

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути