chrome firefox opera safari iexplorer

Україна змагається за друге місце «Вікі любить пам'ятки»

08 жовтня 2013 о 14:17

Україна та Німеччина змагаються за друге місце в рейтингу країн-учасниць фотоконкурсу Wiki Loves Monuments.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

«Україна претендує на друге місце у всесвітньому фотоконкурсі Wiki Loves Monuments („Вікі любить пам'ятки“) за кількістю завантажених світлин. Станом на сьогодні від України зареєстровано 35,666 тис. фото пам'яток історії та культури. Ця цифра не є остаточною, оскільки до 21 жовтня можливе вилучення фотографій, які не відповідають законодавству про авторські та суміжні права. Таким чином, наразі триває боротьба за друге місце між Україною та Німеччиною, від якої завантажено 35,59 тис. світлин», — зазначається в повідомленні.

Конкурс «Вікі любить пам'ятки» тривав з 1 по 30 вересня 2013 року. Протягом цього періоду фотографи (професіонали й аматори) розміщували свої роботи у Вікісховищі.

До 21 жовтня в кожній країні буде відібрано найкращі фотографії, які подаватимуться на розгляд міжнародного журі. Найкращого фотографа світу планується оголосити до 8 листопада 2013 року.

Торік Україна посіла четверте місце (понад 33 тис. фото) — після Польщі, Іспанії та Німеччини.

В Україні конкурс проводить громадська організація «Вікімедіа Україна» за підтримки Міністерства культури України.

Джерело: Укрінформ
Розділи: Новини культури

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути