chrome firefox opera safari iexplorer

Україна посіла друге місце на чемпіонаті світу з художньої гімнастики

02 вересня 2013 о 12:15

У неділю, 1 вересня, відбулася урочиста церемонія закриття 32-го чемпіонату світу з художньої гімнастики, який проходив у Києві.

У загальному медальному заліку Україна посіла друге загальнокомандне місце (1 золота, 2 срібні та 2 бронзові медалі) . На першому місці розташувалася Росія — 6 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі, на третьому — Білорусь (1 золота ,1 срібна і 3 бронзові нагороди).

В останній день змагань були розіграні два комплекти нагород у групових вправах з п'ятьма парами булав і з трьома м'ячами і двома стрічками.

Збірна Іспанії, яка у кваліфікації була лише третьою, продемонструвала блискуче виконання вправи з п'ятьма парами булав і вперше після тріумфальних для себе 90-х піднялася на найвищий щабель п'єдесталу. Оцінка збірної Іспанії з художньої гімнастики — 17.350. Всього 0,5 бала іспанкам поступилися італійки, які у кваліфікації показали результат 17.600 і йшли на першій позиції. Таким чином, збірна Італії до свого срібла в багатоборстві додала і срібло в окремому виді програми.

І, нарешті, бронзова медаль домашнього чемпіонату світу дісталася збірній команді України, яка змогла значно поліпшити свій результат кваліфікації (15-й) і вже точно виправитися за провальний виступ у багатоборстві.

Нагадаємо, що чемпіонат світу з художньої гімнастики проходив у Києві з 27 серпня по 1 вересня.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути