chrome firefox opera safari iexplorer

Україна посіла друге місце на чемпіонаті світу з художньої гімнастики

02 вересня 2013 о 12:15

У неділю, 1 вересня, відбулася урочиста церемонія закриття 32-го чемпіонату світу з художньої гімнастики, який проходив у Києві.

У загальному медальному заліку Україна посіла друге загальнокомандне місце (1 золота, 2 срібні та 2 бронзові медалі) . На першому місці розташувалася Росія — 6 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі, на третьому — Білорусь (1 золота ,1 срібна і 3 бронзові нагороди).

В останній день змагань були розіграні два комплекти нагород у групових вправах з п'ятьма парами булав і з трьома м'ячами і двома стрічками.

Збірна Іспанії, яка у кваліфікації була лише третьою, продемонструвала блискуче виконання вправи з п'ятьма парами булав і вперше після тріумфальних для себе 90-х піднялася на найвищий щабель п'єдесталу. Оцінка збірної Іспанії з художньої гімнастики — 17.350. Всього 0,5 бала іспанкам поступилися італійки, які у кваліфікації показали результат 17.600 і йшли на першій позиції. Таким чином, збірна Італії до свого срібла в багатоборстві додала і срібло в окремому виді програми.

І, нарешті, бронзова медаль домашнього чемпіонату світу дісталася збірній команді України, яка змогла значно поліпшити свій результат кваліфікації (15-й) і вже точно виправитися за провальний виступ у багатоборстві.

Нагадаємо, що чемпіонат світу з художньої гімнастики проходив у Києві з 27 серпня по 1 вересня.

6 червня

Інші дати
Вознесіння Господнє (у християн східного обряду)
Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов'язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Відзначається воно на сороковий день після Великодня.
Розгорнути
Євген Вульф
1885 – український та російський учений-ботанік, біогеограф, флорист. Автор гербарію кримської флори, організатор Ботанічного музею, склав першу ботаніко-географічну карту цього регіону
Розгорнути
Народився Михайло Микиша
(1885, м.Миргород, Полтавська область - 1971) – український оперний та камерний співак, педагог.
 
Розгорнути
Народився Осип Дерибас (Дон Хосе де Рибас)
(1749, м. Неаполь, Італія  - 1800) – російський адмірал іспанського походження, засновник одеського порту та м. Одеси.
 
Розгорнути
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
1768 – Максим Залізняк та Іван Ґонта підняли повстання гайдамаків проти поляків (початок Коліївщини)
Колії́вщина — селянсько-козацьке повстання на Правобережній Україні у 1768 році проти кріпосницького, релігійного та національного гніту шляхетської Польщі. Очолив це повстання виходець із запорозької бідноти Максим Залізняк, а його найближчим сподвижником став Іван Гонта. Коліївщина стала найвищим етапом гайдамацького руху.
Сини мої, гайдамаки! Свiт широкий, воля, - Iдiть, сини, погуляйте, Пошукайте долi. Сини мої невеликi, Нерозумнi дiти, Хто вас щиро без матерi Привiтає в свiтi? Сини мої! орли мої! Летiть в Україну, - Хоч i лихо зустрiнеться, Так не на чужинi. (Тарас Шевченко)
Розгорнути