chrome firefox opera safari iexplorer

«Шевченківський гай» може втратити грантові гроші через казначейство

30 жовтня 2013 о 15:01

У Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» повідомляють, що станом на 30 жовтня у казначействі зареєстровані платіжні доручення музею на суму 538 тисяч гривень. Цих коштів казначейство не перераховує, відтак музей може втратити грантове фінансування.
Як повідомили в управлінні культури Львівської міської ради, зазначена сума призначена для оплати за товари, роботи і послуги, закуплені за грантові кошти проекту ЮНЕСКО «Програма ревіталізації та збереження колекції Музею народної архітектури та побуту у Львові» та у рамках співпраці з Норвезьким директоратом збереження культурної спадщини.

«Річ у тому, що угодами між музеєм та згаданими міжнародними інституціями передбачено поетапне фінансування та звітування про використані кошти. Невиконання умов договору, у нашому випадку – невикористання коштів, призведе до припинення договірних відносин, що, у свою чергу, спричинить втрату грантових коштів, які є необхідними та важливими для підтримання належного функціонування музею та його розвитку», — повідомили в управлінні культури.

За інформацією департаменту фінансової політики, станом на сьогодні казначейство не перераховує до міського бюджету 74 млн 328 тис грн.

Із всієї суми понад 35 млн грн блокують до спецфонду бюджету розвитку, 14,5 млн грн – субвенції на дороги, 6,5 млн грн – до природоохоронного фонду, 17 млн грн – до загального фонду міського бюджету.

Як повідомляв ZAXID.NET, 17 жовтня міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що держава обіцяє провести всі платежі, які заблоковані в органах казначейства, до кінця цього року.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Новини культури

3 травня

Інші дати
Народився Микола Яковченко
(1900, м. Прилуки, Чернігівська область – 1974) - український актор театру та кіно. З 1928 року грав на сцені Київського театра імені Івана Франка. Головні ролі - Бублик, Довгоносик («Платон Кречет», «В степах України»), Пеньйонжка («Мартин Боруля»), Лящ («Останні»), Оверко («Фараони»), Распер («Ділок») та інші.
Розгорнути