chrome firefox opera safari iexplorer

Громадськість захистила Центральну бібліотеку ім. Тараса Шевченка для дітей

14 листопада 2013 о 13:38

Київський апеляційний адміністративний суд не задовольнив скаргу Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо намагання включити до об’єктів, що підлягають приватизації, приміщення Центральної бібліотеки імені Т. Шевченка для дітей на просп. Перемоги, 25-А.

Про це повідомив сьогодні після судового засідання народний депутат Микола Томенко. Він подякував журналістам та громадськості, які стали на захист Центральної бібліотеки ім. Тараса Шевченка для дітей м. Києва і не дозволили її виселити та приватизувати приміщення.

«Водночас, з сумом дивимося на той факт, що, незважаючи на наше відкрите звернення до Голови КМДА Олександра Попова та секретаря Київради Галини Гереги, за півмісяця у перерві між першим і другим судовими засіданнями ніхто не відреагував на нього, і позов київською владою не був відкликаний. Більше того, представники Департаменту комунальної власності переконували представників ЗМІ у тому, що вони можуть знайти інше приміщення, куди мусить переїхати Центральна дитяча бібліотека», – зазначив Микола Томенко.

«Якщо влада виношує план все-таки приватизувати дане приміщення на проспекті Перемоги, то, можливо, київською владою буде подана касація до Вищого адміністративного суду, – припустив народний депутат. – Проте, завдячуючи підтримці громадськості та ЗМІ на сьогодні Центральна бібліотека ім. Т. Шевченка може спокійно працювати і приймати дітей».

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути