chrome firefox opera safari iexplorer

Активісти скликають Перші Всеукраїнські Збори Євромайданів

26 грудня 2013 о 13:31

Євромайдан – це не тільки Майдан Незалежності у Києві. Це – десятки майданів у обласних та районних центрах України. Це сотні тисяч людей, які об’єдналися у прагненні змінити країну.

І сьогодні на порядку денному стоїть питання налагодження співпраці усіх регіональних Євромайданів для об’єднання людських, інтелектуальних та матеріальних ресурсів.

З цією метою 11-12 січня у Харкові скликаються Всеукраїнські Збори Євромайданів.

Місце проведення: місто Харків

Дата проведення: 11-12 січня 2014 року

Приймаюча сторона: Євромайдан Харків http://eurokharkiv.org

Мета Зборів – синергія регіональних Євромайданів для співпраці в питаннях контролю влади і політиків та формування стратегії розвитку регіональних Євромайданів як простору прийняття рішень.

Завдання Зборів:

Тактичні:

визначенння кола компетенцій Євромайданів;
налагодження горизонтальної комунікації Євромайданів в питаннях контролю влади і політиків;
визначення принципів формування стратегії розвитку регіональних Євромайданів як простору прийняття рішень;
консолідація Євромайданівського руху.
Стратегічні:

розробка плану дій щодо встановлення в Україні відповідальної демократії;
запровадження механізму реального народовладдя;
регіональні Євромайдани – основа для створення люстраційного списку кандидатів від народу для участі в місцевих виборах.
поширення харківського досвіду безпартійного Євромайдану на всю Україну.
Для організації Зборів та вироблення програми дій, 27 грудня у Києві скликається Конференція Євромайданів, на яку запрошуються по 3 представники від кожного регіонального Євромайдану.

Мета Конференції – підготувати Збори у Харкові, а також обговорити наступні гострі питання сьогодення:

Координація дій усіх Євромайданів
Взаємозахист та екстрена допомога
Забезпечення життєдіяльності
Інтелектуальна та мистецька співпраця.
На Конференції пропонується розглянути та затвердити наступні питання:

1. Затвердження Мети та Завдань Зборів

2. Визначення:

2.1. Статусу делегата або учасника Зборів.

Статус учасника Зборів та Мандат отримують лише ті представники регіональних Євромайданів, які виконають наступні демократичні вимоги:

нададуть зафіксований на відео факт обрання;
візьмуть участь за власний рахунок або рахунок відряджаючої сторони (бюджету місцевого Євромайдану);
заповнять за вимогами заявку-анкету;
зголосяться дотримуватись єдиних правил комунікації.
2.2. Статусу спостерігача пропонується представникам Ініціативної групи “Першого грудня”, діячам мистецтва, інтелектуалам, релігійним діячам, представникам академічної спільноти, іноземним громадським діячам, представникам політичних партій*, на умовах пп. 1.2, 1.3, 1.4. Список спостерігачів додається.

* Представники політичних партій можуть взяти участь у Зборах в якості спостерегачів (по одному представнику від кожної політичної партії), у разі виконання ними умов пп. 1.1, 1.2, 1.3, 1.4.

2.3. Попереднього порядку денного та регламенту проведення Зборів.

2.4. Порядку затвердження формування остаточного порядку денного та регламенту Зборів.

Остаточний порядок денний та регламент проведення Зборів пропонується узгодити під час обговорення в Інтереті в термін до 5 січня 2014 року. В період між 5 та 10 січня, шляхом обговорення в Інтернеті, ми маємо узгодити рішення з якомога більшої кількості питань порядку денного, аби на Зборах їх просто проголосувати, не витрачаючи зайвого часу. З тих же питань, з яких протягом обговорення в Інтернеті не буде досягнуто спільного бачення, плануєтся провести дискусію на Зборах, опісля якої проголосувати всі варіанти рішень.

Збори ініціювали ВСІ координатори Харківського Євромайдану — повний список тут 

Джерело: maidanua.org
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути