chrome firefox opera safari iexplorer

40 гектарів у Кончі-Заспі держава продала по дві тисячі доларів за гектар

29 січня 2014 о 12:48

40 гектарів у Кончі-Заспі, де будується палац Юрія Іванющенка, який отримав назву «Межигір’я-2», Київська міськрада продала за 700 тисяч гривень.

Про це пишуть «Наші гроші».

За інформацією видання, ці землі були продані шматками різним кооперативам за часів Леоніда Черновецького. Деякі ціни на ділянки: 2.5 га — 39 тисяч гривень, 4 га — 67 тисяч гривень, 13 га — 204 тисячі гривень. Хоча наступна виконавча влада в особі Олександр Попова обіцяла визнати земельні рішення попередників незаконними, Кончі-Заспи це не торкнулось.

Мало того, весною 2013 року Київська міська рада збільшила володіння фірм Іванющенка, передавши на 49 років 7 га прибережної смуги, пише видання.

Також зазначається, що 40 га, на яких зараз зводиться комплекс будівель «Межигір’я-2», на першому етапі були передані кооперативам «Котміст» і «Технолог». Згодом вони передали угіддя ТОВ «Будівельна спілка», а далі — «Срібній затоці».

Журналісти не змогли виявити цю фірму за місцем її реєстрації. Номінальним її директором є київський пенсіонер. Власником — «Армаріум ленд груп» із кіпрськими засновниками.

Натомість «Срібна затока» передала більшу частину земель ТОВ «Інтеграліті інцест». Ця структура має спільний телефон із фондом «Нові технології», який є базовим у бізнес-імперії Юрія Іванющенка, пише видання.

Саме «Інтеграліті інцест» у 2013 році отримала від Київради на 49 років 7 гектарів. Офіційна мотивація – «для озеленення». Зараз на цій ділянці знаходиться одна з будівель комплексу — будинок «Хонка».

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути