chrome firefox opera safari iexplorer

Австрія заморозила активи 18 українців, яких підозрюють у корупції та порушенні прав людини

28 лютого 2014 о 10:53
Влада Австрії прийняла рішення заморозити активи 18 громадян України, підозрюваних у корупції і порушеннях прав людини. Про це повідомляє в п'ятницю веб-сайт французької газети Le Figaro.

В австрійському МЗС пояснили, що ці заходи прийняті на прохання Києва.

У міністерстві не назвали імен та прізвищ людей, чиї активи вирішено заморозити.

У свою чергу агентство новин APA з посиланням на міністерство закордонних справ повідомляє, що рахунки 18 громадян України в австрійських національних банках заморожуються на невизначений термін.

За інформацією агентства, рахунки заморожені за погодженням з Європейською службою зовнішньополітичної діяльності (ЕСВД , EEAS), з австрійським відомством федерального канцлера і міністерством фінансів у Відні.

«Цей захід безпеки є тимчасовою, до тих пір, поки відповідні заходи ЄС не вступлять в силу» , — зазначив представник міністерства, не уточнивши, про які саме заходи йдеться.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в Австрії провадиться кримінальна справа проти колишнього голови адміністрації президента Андрія Клюєва. Розслідування за двома статтями «відмивання коштів» та «зловживання владою» проводить прокуратура, а саме департамент боротьби з економічними злочинами та корупцією.

20 лютого ЄС вирішив ввести заборону на в’їзд для відповідальних за насилля в Україні, а також заморожує їхні активи.

Джерело: Тиждень
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути