chrome firefox opera safari iexplorer

Українські товари завжди будуть кращі за російські аналоги – експерт

14 квітня 2014 о 11:08

Українські товари залишатимуться конкурентоздатними в Росії і  будуть перемагати російські аналоги.

Про це в ексклюзивному коментарі телеканалу БТБ заявив керуючий партнер інвесткомпанії «Кепітал Таймз» Ерік Найман.

Експерт наголосив, існує тільки два фактори, які можуть суттєво вплинути на експорт українських товарів.

«Якщо Росія не введе ніяких митних обмежень і не почне розповідати казки, що у вас там якісь жучки і невиконання невідомо якого регламенту. І другий елемент, як ще Росія може боротися з українськими товарами,  – це низькі ціни на енергоносії (на внутрішньому ринку). Тобто для нас вони вартість нафти і газу завищують, а всередині можуть собі дозволити тримати більш низькі (ціни)», — сказав Найман.

Він зауважив, що Росія вже давно взяла курс на заміщення імпортних товарів, оскільки розуміє свою залежність. Однак ці програми не можна назвати ефективними чи такими, що можуть суттєво зашкодити експорту українських товарів

«Вони давно вже розуміють, що можуть переробляти в Росії продукти харчової  промисловості, металургії, інших секторів. В першу чергу – розуміючи певну залежність від експорту енергоносіїв. Тому що сьогодні весь фундамент економічного благополуччя Росії залежить від того, наскільки високі ціни на газ і нафту. І цей фундамент ще більш вразливий, ніж за часи Радянського Союзу. Російська влада розуміє це і проводить програми заміщення імпорту. На мій погляд, дуже неефективні, їх потрібно побоюватись, але сказати що боятися… Українські товари були, є і будуть конкурентоздатні в Росії. Вони будуть перемагати російські аналоги», — підкреслив Найман.

Джерело: btbtv.com.ua
Розділи: Громадська думка

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути