chrome firefox opera safari iexplorer

Україну рекламуватимуть на кольорових сторінках

05 березня 2011 о 10:44

Восени цього року у світ вийде друкований путівник «Україна-2012» для іноземних туристів, які відвідають Україну під час футбольного чемпіонату.

Каталог матиме понад три сотні сторінок і надрукують його двома мовами - російською та англійською.

Автори кажуть, що ідея створити повний туристичний посібник виникла після мандрівок Україною. Вони бачили готову інфраструктуру і те, що лише будується — всього дуже багато. Але більшість готелів, ресторанів та розважальних комплексів можуть залишатися непоміченими, оскільки про них ніде немає інформації.

«Ми перевіряли всюди, навіть в пошуковій системі Google. Отримати повну інформацію там турист не зможе. В основному, там випадає довідкова інформація, про новини Євро-2012. А ось знайти готель чи ресторан, де можна звичайно поїсти практично неможливо», — говорить Ігор Каневський, керівник центру споживчих експертиз ІА «Наш Продукт».

Також у туристів може виникнути дефіцит інформації про дорожні маршрути, знаки, автомобільні сервіси. Все це буде містити путівник.

Ще однією проблемою для України в контексті туристичної гостинності є рівень роботи автоматизованих систем розрахунків. «Більшість європейських туристів звикли користуватися електронними грошима», — каже Олександр Драніков, генеральний директор видавничої групи «Наш Продукт». Він досліджував цю проблему і переконався: «З-за кордону через сервіс усіх відомих платіжних систем, а їх близько тридцяти, в Україну, практично неможливо перерахувати кошти. Така ж ситуація і з платіжними картками «Віза», що можна придбати в Україні. Купити щось за кордоном, розрахувавшись карткою, в Україні дуже складно — гроші ідуть приблизно 5-6 днів. Це неприпустимо довго».

Новий путівник надаватиме гостям інформацію про електронні платежі: яким чином можна розрахуватися і як бути впевненим, що гроші дійсно дійдуть до адресата.

Коштуватиме путівник від 5 до 8 доларів. Купити його зможе кожен охочий — каталог розповсюджуватиметься в магазинах, через мережу Інтернет і навіть на АЗС.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути