chrome firefox opera safari iexplorer

Літній фреш заспокоїть нерви і додасть стрункості

07 липня 2014 о 10:00

Містить калій, магній, залізо, вітаміни С, В1, В3, надзвичайно корисний для нервової системи, серцевої діяльності та для стрункості одночасно

Літній фреш з кабачків і яблук допоможе підтримати нервову систему в стресовій ситуації, впевнений сокотерапевт доктор Уокер. Кабачковий фреш, що містить калій, магній, залізо, вітаміни С, В1, В3, надзвичайно корисний для нервової системи, серцевої діяльності та для стрункості одночасно, пише Единственная.

Так що якщо ти схильна переїдати через стресові ситуації і нервове збудження, то кабачковий фреш — напій якраз для тебе. Низькокалорійний, при цьому багатий вітамінами і мікроелементами, кабачковий фреш стане відмінним перекусом, вечерею або доповненням до обіду. 

У соку кабачка міститься всього лише 25 Ккал на 100 г. продукту. Крім того, детокс-ефект від вживання кабачкового фрешу вражаючий — кишечник звільняється від токсинів і шлаків, в результаті поліпшується колір шкіри, загальний стан організму, з'являється відчуття легкості в шлунку. Щоб домогтися ефекту схуднення, сік треба попити хоча б тиждень, 3-4 рази в день. 

Що не менш важливо, крім користі для фігури, корисний кабачковий фреш і для нервової системи. Цей сік заспокоює, допомагає зняти стрес і нервове збудження. 

Важливо пити саме свіжий сік, не можна тримати фреш навіть в холодильнику довше 10 хвилин, бо він втрачає свої корисні властивості. Можна також зробити кабачково-яблучний фреш: в рівних частинах взяти кабачок і зелені яблука. Непоганим доповнення для поліпшення смаку кабачкового фрешу може бути морква, м'ята, огірки, кориця. 

Сік кабачка надзвичайно корисний при недокрів'ї, захворюваннях нервової системи та гіпертонії, допомагає нормалізувати обмін речовин, позбавитися від зайвих кілограмів. А протипоказаний під час загострення шлунково-кишкових захворювань.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути