chrome firefox opera safari iexplorer

На Трухановому острові показують документальне кіно

29 липня 2014 о 11:24

На Трухановому острові облаштували літній кіно майданчик, де до 1 серпня щовечора показуватимуть документальне кіно.

Про це повідомляє спільнота фестивалю «Docudays UA» у Facebook

Кінопокази кращих фестивальних фільмів починаються о 21.30 у київському клубі Angar Beach.

Програма тижня документального кіно:

29 липня (вівторок) — «Бабуся», реж. Хуа Лі, Канада, 2013, 85'
Хуа Лі – уродженець В’єтнаму, який виріс у Канаді. Він веде хроніку своєї подорожі до В’єтнаму, де відвідує далеких родичів на новорічні свята. Фіксує місця й обличчя, одночасно знайомі й чужі, сказане й несказане. Мало-помалу особиста подорож перетворюється на чуттєво-емоційну пригоду, нереальну мозаїку спорідненості, пам’яті та власної ідентичності.

30 липня (середа) — «Нічна робота», реж. Девід Редмон, Ешлі Сабін, Канада-США, 2013, 70'
Місцевий бізнесмен вирішує відновити покинутий завод із переробки морепродуктів у містечку Проспект Гарбор (штат Мен, США). Шерман-Френк Мерчант – один із тих, на кому тримається підприємство. В тиші й самоті він виконує рутинну роботу, щоб підготувати все необхідне для чергового гамірного і метушливого дня.

31 липня (четвер) — «Далекобійник та лис», реж. Араш Лахуті, Іран, 2012, 79'
Махмуд Кіяні Фалаварджані – далекобійник, який знімає короткометражні фільми з прирученим лисом у головній ролі. Ці кінозамальовки вже отримали кілька нагород. Після смерті тварини, яка стала для Махмуда справжнім другом, він змушений був звернутися в психіатричну клініку через біполярний розлад.

1 серпня (п’ятниця) — «Останній лімузин», реж. Дарья Хльосткіна, Росія, 2013, 73'
Фільм-переможець цьогорічного Docudays UA. Міхаіл, Андрєй, Ніна, Владімір, Надя та Люда – п’ятеро працівників колись потужного автомобільного заводу ЗІЛ. Раптом підприємство отримує замовлення на виготовлення трьох легендарних лімузинів ручного збирання. Міхаіл разом зі своєю командою фахівців з ентузіазмом береться до справи, радіючи можливості показати, чого вони варті...

Вхід на усі кінопокази вільний.

 

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути