chrome firefox opera safari iexplorer

IMAX допоможе розвивати документальне кіно

28 травня 2014 о 14:41

Корпорація створить спеціальний фонд фінансування десяти нових документально-освітніх фільмів.

Фільми будуть створені для забезпечення кінотеатрів, розташованих у державних установах — музеях та наукових центрах — новим, сучасним цифровим контентом.

Капітал Фонду оригінальних фільмів IMAX складе до 50 мільйонів доларів. Фільми, які планується створити за його фінансування, повинні розширити межі традиційної документалістики та залучити масову глядацьку аудиторію.

У компанії впевнені, що в майбутньому Фонд зможе існувати без зовнішньої підтримки, оскільки відрахування від касових зборів повертатимуться до Фонду.

Крім фінансової складової, в основу фонду ляжуть фільми, створені у форматі IMAX за 40 років його існування.

Історія компанії почалася зі створення документальних, освітніх і видових картин. За діяльність у цій сфері у 1997 році IMAX удостоїли спеціального Оскара за наукові та технічні досягнення. Лише на початку поточного століття IMAX зайнявся ігровим кіно.

Формат IMAX — сукупність цифрових, проекційних та звукових технологій, а також запатентована архітектура зали для глядачів і геометрія екрану, що дозволяють створювати високий ефект присутності.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути