chrome firefox opera safari iexplorer

Хто хоче миру – повинен готуватися до війни

31 липня 2014 о 11:08

Тільки повна мілітаризація країни буде запорукою миру на нашій землі, бо ворог нападає тільки тоді, коли нація неготова до війни, коли громадяни ігнорують про свій обов’язок захищати державу, коли чоловіки забули, що таке зброя, коли політикани розколюють, роздирають країну, коли влада дбає лише про свій добробут а не про захист народу, коли на керівні посади призначають неповноцінних, комісованих від армії осіб, коли жадібність олігархів та посадовців до наживи затьмарює очі і позбавляє їх здорового глузду, бо заради грошей вони готові розкрадати, нищити військові об’єкти, майно армії, не задумуючись про наслідки, які тепер стали реальністю.

І коли ми хочемо стати повноцінною нацією, то спочатку кожний з нас повинен стати повноцінним громадянином, кожна родина має виховувати повноцінних дітей як морально, так і духовно і фізично.

Тому кожний з нас повинен бути готовий до захисту України і свого народу і родин. Для цього всі (принаймі чоловіки) повинні пройти тест на свою повноцінність – службу Збройних Силах Україні. Всі юнаки повинні пройти курс молодого бійця, військовий вишкіл і фізичну належну підготовку в армії, вони повинні готуватися ставати повноцінними громадянами, готовими в будь-який час до захисту країни. А на фронт, бойові дії повинні піти мої ровесники, всі ті хто вже збудував свої родини, які вже виростили дітей, бо молодь в обов’язковому порядку повинна тільки наполегливо готуватися, навчатися військової справи, створювати свої родини та продовжувати наш рід, щоб зберегти націю.

Кожному з нас, незалежно від віку, молодому і старому, дороге наше життя, цінна кожна його прожита хвилинка. Але що буде вартувати те наше життя, якщо ми не зможемо гарантувати, зберегти життя нашим дітям.

Слава Україні.

З повагою, громадський діяч Олег Барна.

Джерело: provse.te.ua
Розділи: Громадська думка

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути