chrome firefox opera safari iexplorer

Екскурс «Як я Женю, свого брата, із в»язниці рятував... "

Дата події:04 вересня 2014
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини у Києві
Більше про подію:

Про братів і сестер Павла Тичини загалу відомо небагато, хоча цікавість до цієї сторінки життя поета постійно виринає у наших відвідувачів.

Кожен з рідних братів та кожна його рідна сестра мали свою долю. Кожного з них Павло Тичина любив неосяжною любов»ю і намагався у всьому допомогти. Деякі родинні зв»язки й обставини змушували поета водночас безмежно любити рідну людину і бути з нею надмірно обережним.

У долі кожного з рідних Павло Тичина відіграв свою велику роль допомоги і підтримки, навзаєм — кожен з них також відігравав свою роль у житті брата Павла, не завжди розуміючи, наскільки важлива та впливова саме їх участь у долі брата.

Як склалися стосунки дружини Павла Тичини з рідними братами і сестрами поета та їх дітьми після смерті Павла Григоровича?

Про усе це та про деякі інші подробиці родинного кола Ви довідаєтеся на авторській екскурсії Тетяни Сосновсько, яка відбудеться 4 вересня 2014 року о 18.30ї.

Тривалість екскурсії разом з переглядом фільму — 1,5 години.

Екскурс відбувається лише у форматі «Вигідної пропозиції від Музею-квартири Павла Тичини».

Тел. для довідок — 044-234-43-27, Юлія, Аліса

30 квітня

Інші дати
Народився Василь Шевчук
(1932, с. Бараші Житомирської обл. - 1999) - український письменник, автор поетичних збірок, повістей, історичних романів,  дилогії про Тараса Шевченка  "Син волі", переспіву "Слова про Ігорів похід".
Розгорнути
Народився Олександр Федоровський
(1885, м.Лебедин, Сумська область - 1939) - український геолог, палеонтолог. Автор розвідок та статей з геології та археології Харківщини.
Розгорнути
Народилася Олександра Єфименко
(1848, Росія – 1917) - український історик, етнограф. Перша жінка – доктор історії в Російській імперії. Автор праці «Історія українського народу».
Два кольори мої два кольори Оба на полотні, в душі моїй оба. Два кольори мої два кольори: Червоне то любов, а чорне то журба. (Дмитро Павличко).
Розгорнути