chrome firefox opera safari iexplorer

Гранатовий сік — еліксир молодості

27 серпня 2014 о 18:00

Щоденне вживання гранатового соку допомогло всього за місяць значно зменшити жирові відкладення на таліях у добровольців

Британські вчені з університету Единбурга довели: гранатовий сік знижує ризик серцево-судинних захворювань, діабету і раку і відсуває імпотенцію. І цілком можливо, що гранатовий сік здатний відсунути настання старості, пише ilife-news.com. 

Щоденне вживання гранатового соку допомогло всього за місяць значно зменшити жирові відкладення на таліях у добровольців, які вживали 500 мл гранатового сік кожен день. 

Крім того, показники кров'яного тиску порівняно з групою, яка гранатовий сік не вживала, були теж значно краще. 

В результаті дослідження з'ясувалося, що сік граната допоможе знизити кількість «поганого» холестерину в крові, що підвищує ризик серцево-судинних проблем і і діабету II типу. 

Раніше гранатовий сік використовувався при лікуванні анемії — по ¼ склянки 4 рази на день за 20 хв до їжі, розбавивши навпіл з водою. Слід враховувати, що гранатовий сік має сильний в'яжучий ефект.

8 травня

Інші дати
Микола Козловський
1921 –  український майстер фотографічних справ. Лауреат Шевченківської премії за фотоальбом «Києве мій».  
Розгорнути
Народився Данило Лідер
(1917, с. Вікторівка, Росія - 2002) - художник театру, педагог. Народний художник України. Серед найвідоміших робіт: оформлення вистав "Ярослав Мудрий" І. Кочерги, "Король Лір" В. Шекспіра, "Дядя Ваня" А. Чехова, "Візит старої дами" Ф. Дюрренматта, "Тев'є-Тевель" за Шолом Алейхемом.
Розгорнути
Народилася Надія Кибальчич
(1878, с. Ясногород Житомирської обл. - 1914) - українська письменниця, перекладачка. Автор книжок "Поезії", "Дитячі оповідання", "Малий Ніно", "Спогади кота Сивка" та ін.
Розгорнути
Народився Василь Вовк-Карачевський
(1834, с. Дуболучівка Чернігівської обл. - 1893) - український громадсько-культурний діяч, публіцист, перекладач, Автор публіцистичних сатей, історичних досліджень ("Канів і його коротка історія"), перекладів праць М. Костомарова, М. Дашкевича, В. Антоновича.
Розгорнути