chrome firefox opera safari iexplorer

Проект «До Тичининої книги доторкнуся»

Дата події:15-19 вересня 2014 р.
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини у Києві
Більше про подію:

Один раз на місяць у меморіальній квартирі Павла Тичини стають безпосередньо доступними книги з меморіальної бібліотеки поета. Таким чином музей поступово відкриває своїм відвідувачам усю 21-тисячну бібліотеку.

Цього року вересневі дні проекту «До Тичининої книги доторкнуся» співпадають з Днем пам"яті Павла Григоровича та ювілеєм Михайла Михайловича Коцюбинського.

Тому триватиме проект цілий тиждень (з 15 до 19 вересня 2014 року) і даватиме можливість не подивитися через скло вітри, а погортати книги М.Коцюбинського з бібліотеки Павла Тичини та ще й з помітками нашого поета.

Учні, які в ці дні відвідуватимуть музей з екскурсіями, глядачі нашого моноспектаклю «Сріблясті голуби у небесах», інші відвідувачі меморіальної квартири таким чином зможуть відчути себе причетними до ювілейних подій з нагоди 150-річчя М.Коцюбинського та іще й в поєднанні духовної спадщини Коцюбинського в житті Тичини.

Участь в цьому проекті не має додаткової оплати, а входить у звичайний квиток відвідання музею.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути