chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні «Динамо» (Київ) зіграє проти «Ріу Аве» (Португалія)

18 вересня 2014 о 12:58

Команда київського «Динамо» в цьому протистоянні вважається фаворитом. Так само, як вважалася вона фаворитом навесні 2011-го, коли в рамках чвертьфіналу Ліги Європи зустрічалася з «Браґою». Втім, тоді скромний у порівнянні з киянами клуб до півфіналу підопічних Юрія Сьоміна не пустив. Власне, як не зуміло «Динамо» пройти португальських суперників й у решти шести випадках. Будь то могутні «Порту», «Бенфіка» чи скромні «Боавішта» з «Браґою», український клуб незмінно програвав.

Власне, «Ріу Аве» теж суперник не такий простий, як це комусь може здатися. Футболістів з іменами ця команда, з якої колись розпочинали свій шлях Руї Жорже та Фабіу Коентрау, не має, натомість відзначаючись пристойною організацією гри. Після чотирьох турів чемпіонату Португалії команда Педру Мартінша є лідером, а свої перші очки, зігравши внічию з «Морейренсе», втратила лише минулої суботи.

Поточний єврокубковий сезон для «Ріу Аве» дебютний. Туди «зелено-білі» пробилися, вдруге після 1884 року вийшовши до фіналу національного Кубка. В кваліфікації Ліги Європи «Ріу Аве» здолало два шведських клуби «Ґетеборґ» та «Ельфсборґ», пропустивши у чотирьох зустрічах лише один м’яч. З урахуванням же поєдинків внутрішнього чемпіонату, у восьми зустрічах сезону-2014/2015 хлопці Мартінша пропустили лише тричі. «Динамо», чия атака на старті сезону виглядає непереконливо, пройти такі оборонні редути буде надзвичайно складно.

Початок матчу о 22:05 за київським часом.  

Пряма трансляція на каналі 2+2

Джерело: ua-football.com
Розділи: Спорт в Україні

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути