chrome firefox opera safari iexplorer

Плюси і мінуси вегетаріанства

13 жовтня 2014 о 10:15

Вегетаріанці харчуються горіхами, насінням, злаками, овочами і фруктами

Традиційна система харчування має міцну альтернативу — вегетаріанство. Вегетаріанцями вважають себе багато мільйонів людей. Деякі з них зовсім не розбираються в системі харчування, в плюсах і мінусах вегетаріанства, пише percare.ru. 

Вегетаріанці харчуються горіхами, насінням, злаками, овочами і фруктами. В таких продуктах міститься мало жиру, холестерину і жирних кислот. Отже, при вегетаріанської дієти практично неможливо набрати зайву вагу. До того ж, це запобігає деякій кількості захворювань. 

Але у вегетаріанської дієти є і мінуси. При цій дієті поживні речовини організм отримує не в такій великій кількості, як з рибних і м'ясних продуктів. Білок, вітамін В12, кальцій, цинк і залізо — їх можна отримати в достатній кількості тільки при нормальному харчуванні. Вегетаріанська дієта однозначно не виконує корисні функції, не така вже й корисна, як здається з першого погляду. 

Деякі з культуристів роблять величезну помилку — вони вибирають вегетаріанську дієту. Що потрібно культуристам? Білок, який при вегетаріанській дієті вони практично не отримають. Ця дієта дуже небезпечна, бо в ній недостатня кількість білків і вуглеводів, що призводить до анемії. До того ж у тих, хто віддає перевагу вегетаріанській дієті, лікарі часто спостерігають порушення роботи кишечника, нервової системи, функціонування організму.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути