chrome firefox opera safari iexplorer

У Харкові намалювали найбільший портрет Шевченка

14 жовтня 2014 о 16:48

У Харкові намалювали найбільший портрет Шевченка в Україні. Відповідну світлину розмістив у своєму Instagram-акаунті користувач maximdondyuk, пише Українська правда. Життя.

Портрет українського поета і художника з'явився на боковому фасаді житлового 16-ти поверхового будинку.

Портрет зайняв майже всю висоту будівлі та начебто дивиться у сквер.

shev-kharkiv,

 life.pravda.com.ua

Як раніше повідомляли ЗМІ, портрет Кобзаря малювали художники творчої групи «Kailas-V». На всі роботи майстри планували використати до 900 балонів з фарбою. Керівник творчої групи Яна Волк сказала, створення портрета присвячено 200-річчю з дня народження Т.Шевченка. На будинку буде зображений портрет письменника, виконаний художником Іваном Крамським. Загальна площа настінного малюнка складе понад 500 кв. м. «Ми обрали саме цей портрет — портрет немолодого Шевченка, щоб показати всю мудрість поета, адже проект присвячений його 200-річчю. Закінчити малюнок ми плануємо через два-три тижні, і, сподіваємося, що погода нам в цьому не завадить. Над графіті на великій висоті працюють три художники, вони люблять свою справу і готові на все, щоб перевершити людські можливості», — зазначила Волк.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути