chrome firefox opera safari iexplorer

Присвячені ювілею Тараса Шевченка книжки вийдуть із спеціальним логотипом

03 жовтня 2013 о 15:24

Усі книжкові видання, які присвячені 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка та виходять у рамках програми «Українська книга» 2013 року, матимуть на авантитулі спеціальний логотип, затверджений Міністерством культури України.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Логотип представляє собою стилізований автопортрет молодого Тараса Шевченка, його авторський підпис, а також дату − 200 років.

Кольори логотипу — темно синій, бронзовий (або темно-оранжевий), фон — білий.

comin.kmu.gov.ua

 comin.kmu.gov.ua

Крім книжкових видань, логотип з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка розміщуватиметься на буклетах, каталогах, інформаційних виданнях, програмах та запрошеннях до мистецьких заходів, конференцій, семінарів тощо.

Він використовуватиметься також на афішах, банерах, біг-бордах, лайт-боксах, плакатах, що сповіщатимуть про проведення заходів, присвячених відзначенню ювілею Т.Г. Шевченка, в оформленні інтер’єрів приміщень, де проходитимуть ці заходи. Логотип рекомендовано також використовувати на телебаченні у тематичних програмах, фільмах, анонсах.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути