chrome firefox opera safari iexplorer

5 найбільш корисних добавок до чаю

23 жовтня 2014 о 09:55

Додати у свій улюблений напій жасмин — це чудовий спосіб відновити сили після довгого і напруженого дня на роботі

Сьогодні в магазинах можна придбати буквально будь-який вид чаю: цитрусовий, манговий, з корицею, шоколадний, лавандовий — який завгодно. Втім, чому б вам не спробувати купити звичайний чай без добавок і самостійно перетворити його в диво? FeelGood пропонує топ-5 кращих добавок до чаю, які не тільки нададуть йому незвичайного і приємного смаку, але також і зроблять більш корисним напоєм.

М'ята. Ця добавка до чаю в першу чергу забезпечить ваш чай особливим ароматом. М'ята також має заспокійливий ефект, допомагає боротися із застудою і покращує сон. Ви можете використовувати як сушене, так і свіже листя м'яти.

Ягоди. Сушені ягоди є відмінною добавкою до чаю. Трохи ожини, малини або інших ягід зроблять напій ароматним і повним вітамінів. Особливо рекомендується додавати в чай при застуді.

Імбир. Чай з імбиром особливо хороший в зимовий час. Він покращує обмін речовин і зігріває. Ви можете імбир нарізати кубиками або натерти на тертці. Тільки не переборщіть — імбир все-таки штука гостра, і тому в занадто великій кількості він буде в чаї немов ложка перцю чилі. Ідеальне співвідношення — 5 г імбиру на 200 мл чаю.

Жасмин. Додати у свій улюблений напій жасмин — це відмінний спосіб відновити сили після довгого і напруженого дня на роботі. Чай з жасмином тонізує найкращим чином.

Гібіскус. Дуже корисний людям, які мають низький рівень гемоглобіну. Крім того, така добавка до чаю забезпечить ваш організм йодом.
Детальніше читайте на УНІАН": http://health.unian.ua/worldnews/999457-5-naybilsh-korisnih-dobavok-do-chayu.html

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...