chrome firefox opera safari iexplorer

14-річну українку нагородили «Світовою зіркою України»

21 березня 2011 о 14:09

14-річну співачку Юлію Смагу, яка увійшла до п’ятірки найкращих виконавців іспанської «Фабрики зірок», нагородили Почесною відзнакою «Світова зірка України» за вагомий творчий внесок у розвиток співпраці України з закордонними українцями та пропаганду українського мистецтва у світі.

Вручення Почесних відзнак «Світова зірка України» громадським діячам за вагомий особистий внесок по пропаганді українського мистецтва у світі присвячене 50-річчю Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ».

На врученні були пристутні представники центральних органів виконавчої влади, народні депутати, керівники громадських організацій України та зарубіжжя, відомі громадські діячі, Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Приємно, що співачку не забувають в Україні. Юлія Смага має друзів та шанувальників у різних європейських країнах. Дівчина з власною сольною програмою «Співуча птаха» побувала у Португалії, Румунії, Болгарії, Македонії.

«Через пісню я намагаюся об’єднати людей. І просто дуже люблю співати та найкраще мої пісні звучать саме українською», – каже Юлія Смага

Дівчина живе в Іспанії та спілкується переважно іспанською, але у родинному колі говорить українською і не виключає повернення до України.

Юлію Смагу в Іспанії підтримують чотири фан-клуби. Іспанський телепроект «Хочу співати», в якому брала участь українка, був закуплений кількома країнами Латинської Америки, отже, пісні Юлі почули і за океаном.

Незважаючи на свій юний вік, дівчина вже має певний авторитет серед музичного бомонду в Іспанії. А в українській діаспорі в Іспанії на запитання під час концерту, хто зараз буде виступати на сцені, можна почути відповідь: «Наша Юля».

Нагадаємо, нещодавно 14-річна українська співачка Юлія Смага потрапила до п’ятірки найкращих виконавців іспанського проекту «Хочу співати» (аналог української «Фабрики зірок»).

Шоу «Хочу співати» тривало упродовж двох місяців. Українка виборола почесне право брати участь у фіналі програми, і в результаті – потрапила до п’ятірки найкращих виконавців. Крім того, за незалежним опитуванням каналу, глядачі назвали Юлію найкращою співачкою проекту.

У репертуарі Юлії Смаги – понад 100 пісень на різних мовах. У 10 років дівчина записала власний диск українською та іспанською мовами.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути