chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні ліквідують Міністерство молоді і спорту?

27 листопада 2014 о 19:17

Ідея ліквідації Міністерства молоді і спорту України є хибною. Таке переконання висловив народний депутат, віце-президент Національного олімпійського комітету України Микола Томенко, повідомляє його прес-служба.

Зокрема, він зауважив, що в роботі групи експертів, що працює з Прем’єр-міністром та Президентом над визначенням оптимальної структури Уряду та обговорює ідею скорочення міністерств, виникла парадоксальна ситуація, що «бізнес-міністерства» ніхто не збирається скорочувати, натомість кількість гуманітарних міністерств може зменшитись. Так, зараз активно обговорюється ідея щодо ліквідації Міністерства молоді і спорту України.

«Це хибна ідея, – переконаний М. Томенко. – Можна говорити про оптимізацію діяльності цього міністерства, але не про ліквідацію. Особливо, за сьогоднішніх обставин, коли спорт є поодиноким носієм позитивних новин для України, а активний спосіб життя та масовий спорт взагалі мусять бути одним із пріоритетів державної політики (про що, до речі, зафіксовано в коаліційній угоді)».

На думку народного депутата, рішення про ліквідацію Мінспорту можна пояснити тим, що так звані «бізнес-лобісти», що працюють над структурою Уряду, зацікавлені більше у вирішенні своїх корпоративних інтересів, а не в тому, щоб майбутній Уряд активно працював над реалізацією суспільних чи гуманітарних програм.

М. Томенко зазначив, що він як віце-президент Національного олімпійського комітету України разом зі спортивною громадськістю буде робити все, щоб не допустити зменшення фінансування фізичної культури та спорту і ліквідації відповідного міністерства.

Водночас Микола Томенко додав, що він як прихильник так званого технократичного уряду вважає, що і очолювати Міністерство молоді і спорту повинна людина, що має ім’я, авторитет та досвід роботи в українському спорті.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути