chrome firefox opera safari iexplorer

Повістки отримало понад шістдесят тисяч військовозобов'язаних

26 січня 2015 о 13:19
Мобілізаційні повістки вже вручили більш ніж 60 тисячам українських військовозобов'язаних.
Про це під час брифінгу заявила речник Міноборони Вікторія Кушнір.
Так, за її словами, станом на 25 січня 61 748 військовозобов'язаних отримали повістки, що складає 71,7% від запланованих заходів.
«Повністю визначені потреби для мобілізації техніки народного господарства», — заявила Кушнір.
Разом з тим, вона нагадала, що ведуться роботи зі створення єдиного реєстру військовозобов'язаних.
«На даному етапі до реєстру будуть потрапляти ті, хто ухиляється від мобілізації. Надалі ці списки будуть подані в Міністерство ЗСУ та Генеральний штаб ЗСУ, де будуть проведені відповідні заходи, щодо притягнення до відповідальності, згідно із законодавством України», — додала вона.
Нагадаємо, 20 січня в Україні стартувала четверта хвиля часткової мобілізації. Як повідомлялося раніше, мобілізація в 2015 році пройде в три етапи і триватиме з січня по серпень.
В рамках чергової хвилі мобілізації до лав Збройних сил призвуть танкістів, артилеристів, десантників, піхотинців, зв'язківців, ремонтників, водіїв, механіків різних систем озброєння, фахівців з питань логістики, радіоелектронної боротьби, радіаційного, хімічного та радіаційного захисту.
Всього протягом року в ЗСУ планується мобілізувати 200 тис. українців. Разом з тим, планується провести призов 40 тисяч громадян на строкову військову службу.
Джерело: uazmi.org
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути