chrome firefox opera safari iexplorer

Активісти розробили інструкцію з користування телефоном на війні

30 січня 2015 о 16:56

Активісти волонтерського об’єднання «InformNapalm» розробили для військових детальну інструкцію про те, як користуватися мобільним телефоном у зоні проведення АТО.

Інструкція, зокрема, передбачає процес підготовки військовослужбовця до поїздки в зону АТО. Розробники радять брати простий «кнопковий» телефон та кілька SIM-карток, а також, при можливості, декілька кабелів для зарядки і запасні батареї.

В інструкції є чіткі вказівки про те, як користуватися телефоном під час висунення на бойові позиції та під час бойових пересувань. Автори рекомендують постійно тримати телефон вимкненим і вмикати тільки з дозволу командира. Інформацію бажано передавати за допомогою СМС, робити це під час стоянки. Не робити фотографій.

«У випадку тривалого знаходження у одному і тому ж самому місці (блокпост, посадка, казарми), важливо мінімізувати кількість та тривалість телефонних розмов і тримати мобільний телефон вимкненим більшість часу. Це також заощаджує заряд батареї і не розсереджує твою увагу», – радять автори інструкції.

Випромінювання радіохвиль від телефону легко зафіксувати через спеціальні пристрої. А по місцях скупчення таких сигналів ворог може завдавати мінометних обстрілів. До речі, у критичних ситуаціях під час бойових дій мобільний зв’язок зазвичай відключають, тому краще подбати про інші канали зв’язку, як от рація.

Інструкція є у вільному доступі. З нею можна ознайомитись тут.

Додамо, що до команди «InformNapalm» на волонтерських засадах входять колишні військові, журналісти, аналітики, перекладачі та активісти, які називають себе «солдатами інформаційного фронту».

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути